Spletno mesto uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušje in spremljanje statistike obiska. Z nadaljevanjem obiska spletnega mesta ali s klikom na gumb "Se strinjam" se strinjate z uporabo piškotkov. Se strinjam Več o tem ...
Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Koledar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Poroka 2014

Odgovori Odgovori Stran  123 213>
Avtor
midvaskupaj View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Status prijave: Odjavljen
Sporočila: 255
Post Options Post Options   Citiraj midvaskupaj Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Poroka 2014
    Poslano: Včeraj ob 16:45
racka85 - smem vprašat koliko vaju je prišla gostilna/osebo, koliko je bila pijača?
pa čestitke ;-)
Nazaj na vrh
tanana View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 6
Post Options Post Options   Citiraj tanana Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 13:48
katarinaB glede preoblačenja je najboljše, da naredita, kar se vama zdi najboljše, to je vajin dan :) moje osebno mnenje je, da bi bi zraven majic, ki sta jih natisnila, oblekla ti kakšno kiklico, mož pa naj ostane v hlačah, poskusita prej kako bi zgledalo. V kavbojkah smo tako in tako vsak dan, poroka pa (naj bi bila ;) ) samo enkrat. Jaz se bom potrudila ostati v poročni obleki, ker jo bom samo ta dan nosila :) bom pa za vsak slučaj kupila še kakšno oblekco.

racka85 super, da sta imela popoln dan, zapleti so pa verjetno pri vseh, samo da ni bilo nič hujšega :) Za makeup sem že rezervirala Jeleno, upam da bo ok :) Obleko si bom tudi sposodila v Grazii, tudi meni so se zdeli do zdaj prijazni.

Še en mesec do veselega dne, pa še dosti stvari za postoriti :) morava izbrati prstana, moj si mora kupiti obleko, izbrati torto, naročiti piškote, še pripraviti darilca za svate... verjetno sem še kaj pozabila :)

Lahko katera priporoči dobro slaščičarno za torto in piškote? Zaenkrat sva za torto gledala Rustiko, imajo zelo lepe torte, je pa res cena 3,5€ za kos. Bi pa rada da je malo ''drugačna'' torta, da ni klasične oblike. Se pa morava prej še zmeniti za pokušino.
Nazaj na vrh
racka85 View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 151
Post Options Post Options   Citiraj racka85 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 12:41
Baffy, iskrene čestitke :)

Moj se preoblekel ni, je imel s seboj za vsak slučaj še srajco s kratkimi rokavi, ki je ni potreboval. Sama sem se pa preoblekla v kratko oblekico po rezanju torte. Sicer bi bila lahko celo noč v obleki, ne bi bilo problema, ampak se mi je vlečka ves čas odpenjala in mi je šlo že precej na živce. Še odplesat nisva uspela tako, kot sva mislila :( Nekaj nama je sicer vseeno uspelo, pa vendar, ni bilo to to, vsaj v moji glavi ne :D ostali so bili itak navdušeni, ker moj sicer ne pleše, nikoli, nikjer :)

Kar se pa tiče ponudnikov in ostalih, s katerimi sva imela opravka tisti dan:

Jelena za makeup - odlična, profesionalna, pa vendar še vedno na tleh in čisto preprosta. Naličila me je odlično, vsi so bili navdušeni, ličila je tudi punco mojega brata, pa so res padale same pohvale, tako da go for it :)

Fotograf Lovro Rozina in njegov kolega Matej - odličen tim, sproščena dečkota, večino časa sploh nisem vedela, kje sta, fotke so pa izvrstno uspele, resnično. Dobila sva precej več fotk, kot jih ponuja v paketu, tako da še en plus. Knjigo sem že oblikovala in dala delati, tako da je trenutno v izdelavi, prav tako so v izdelavi fotke, da jih bova razdelila svatom.

Gostilna Bizjak - vse na nivoju, tako osebje, katerega sploh nismo opazili, lastnika sta bila super, obred je bil lep, lepo poskrbljeno za dekoracijo, tako kot sem želela, hrana okusna, v glavnem, res nimam pripomb. Pa sploh ni prišlo toliko, kot sva računala, da bo. Seveda je bilo vse odvisno od količine popite pijače, ampak ni nihče pil do take pijanosti, da bi dol padel, tako da je bilo super še s te strani :)

Salon Grazia - ko sem nesla obleko nazaj, sem se bala, kaj bo rekla, ker sem se "sprehajala" z njo po koruzi in je bila itak blatna, pa še malo dežja je zapadlo, pa je rekla, da to ni še nič, tako da sem si kar oddahnila. Sicer je bila pa ob vsakem obisku realna, prijazna, nasmejana in vesela. Takih ljudi manjka, dejansko. In takih salonov s takimi ljudmi. Same pohvale.

Frizerski salon Nataša v Bitnjah blizu mojega kraja - itak nimam kaj čez njo reči, ker je moja frizerka že dolga leta, nad frizuro so bili vsi navdušeni, tudi meni je bila zelo všeč, pa še ni bilo tako drago, mislim, da tam okrog 15 - 20 EUR (skupaj z bratom sva dala 25 EUR).

Animatorka oziroma moderatorka Barbara - ne bom se pritoževala čez njo, bi bilo pa resnično vseeno, če je ne bi bilo. Ker je prvo polovico večera - tam nekje do torte skoraj da ni bilo za videt. Tudi ko sva se šla vmes midva fotografirat na drugo lokacijo, svatov ni nič animirala in zabavala, tako da je vse skupaj nekoliko zamrlo. JE napovedala prvi ples mladoporočencev, pa moje presenečenje za ženina, pa potem je povedala pred rezanjem torte nekaj, pa še za podvezico in šopek je vodila, pa eno igrico in mislim, da je to to. Ne vem no, verjetno se ne bi še enkrat odločila za animatorstvo, ampak sem rekla, da je bolje, da to imamo, kot pa da ne. Kaj pa vem, res je, da še nisem bila na nobeni poroki, tako da niti ne vem, kako naj bi to izgledalo, ampak če naj bi bilo tako, kot na kaki okrogli obletnici, potem to ni bilo to :) ampak dobro, vseeno solidno.

Cvetličarna Flora iz Škofje Loke - lastnica je prizemljena ženska, v rožicah (itak :D ), prijazna, vse se da zmenit, okrasila je avto, naredila tri naprsne šopke in poročni šopek ... vse skupaj je menda prišlo 50 EUR, kar ni totalno nič, šopek je bil prečudovit, poročni šopki so sicer razpadli oziroma so se cvetovi polomili, ampak za to ni kriva izdelava, avto je bil pa tudi lepo okrašen, enostavno, ampak lepo. Sva želela enostavno.

DJ Žiga - čeprav naj ne bi igral še na veliko porokah, se vidi, da je uigran DJ, saj vrti glasbo na raznih žurkah in prireditvah. Res je bil super, prilagodljiv, kar se glasbenih želja tiče. Edino, kar mu manjka, je lastno ozvočenje (za to je poskrbel fant moje sestrične, ki se s tem profesionalno ukvarja) in animiranje svatov. Sicer pa res super :)

Mislim, da je to nekako to. Pecivo smo napekli sami, torto je delala sestra od bratove punce, toplo priporočam, je bila res odlična, pa lepa tudi (če katera rabi kontakt, zs :) ). Sadje smo tudi nakupili sami. Bala sem se, da bo vsega premalo, pa me je šef pri Bizjaku potolažil, ko smo vse dostavili, da bo vsega ostalo. No, itak, je vsega ostalo in smo razdelili, pa še v ponedeljek sva znosila en kup stvari v obe službi, pa še je bilo. Ampak dobro, pravim, da je boljše, da ostane, kot da zmanjka.

Aja, pa Pero Lovšin je car! :) to je bilo presenečenje za mojega moža, dogovorjena sem bila z njegovo hčerko za njega in še za enga kitarista, pa me je on sam kak mesec pred poroko klical in rekel, da bi pa vseeno imel s seboj še harmonikaša, brez dodatnega plačila, pa da bodo igrali 20 do 25 minut. No, igrali so eno uro pa še mal! Poleg Perota in njegovih dveh pobčov so me hkrati presenetili še najini svatje, ker so vsi s parimi izjemami uživali in peli skupaj s Perotom. V glavnem, res vrhunsko :)

Če pogledam nazaj v celoti na tisti dan, ne bi spreminjala popolnoma nič (mogoče obleko, da le-ta ne bi imela vlečke). Takoj bi ponovila z istimi osebami (tudi z istim možem :D ), z istim osebjem, z istimi nastopajočimi, vse, vse, vse bi bilo isto. Mogoče, samo mogoče, če bi le bilo mogoče, bi teraso v gostilni povečala, da bi bilo več prostora za plesišče :) ampak to ni v moji domeni.

V glavnem, to je to, dan je bil popoln kljub zapletom ob ugrabitvi ženina tik pred prihodom Perota, ampak se je vse uredilo in smo žurali naprej do pol šestih zjutraj :)
~I'm very definitely a woman and I enjoy it.~
by Marilyn Monroe
Nazaj na vrh
katarinaB View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 102
Post Options Post Options   Citiraj katarinaB Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 10:33
Baffy, super da je bilo vse diy in da vama je uspel dan!! :)

imam še eno vprašanje, upam da še katera poročena sledi forumu. ne vem, če smo se že pogovarjale, ampak zanima me, če ste se ve preoblekle in v kaj? dala sva tiskat majice in ne vem kaj oblečt spodaj. namen sva imela oblečt kar kavbojke pa so se njegovi zbunili, da to ne pride v poštev, da bodo vsi svatje v oblekah, midva pa v kavbojkah. Ampak sej to bi blo pol že proti jutru... samo še to je pod vprašanjem, potem pa večino že imava. samo še malenkosti :)
Nazaj na vrh
Baffy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 252
Post Options Post Options   Citiraj Baffy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 28 Julij 2014 ob 17:00
Pri nama koncano, sva si koncno vzela malo casa. 

Zjutraj nekaj zapletov, a smo ali uredili ali zimprovizirali. 
Zurka je bila super. Par zanimivih stvari, da se bodo zgodbice se govorile. Ni da ni. 

Frizuro in makeup sem vse sama naredila, sope tudi, cevlje sem si tudi sama preuredila, vecina dekoracije in vse ostalo je bilo vse DIY, tako da sem vesela. se thank you kartice narediva in posljeva in bo super. No pa slike se vse pridobit in naredit album.

Uzivajte na dan, pa naj vam dezek ali kaksna ovirica ne pokvarijo dneva. Konec koncev je vazno le to da boste uzivale. 
Nazaj na vrh
katarinaB View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Citiraj katarinaB Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 28 Julij 2014 ob 16:47
Prestala dekliščino. Morala sem si napravit obleko s koprene, nabrat šopek, naredit si make-up brez ogledala, namazat nohte z zavezanimi očmi in potem narisat še sanjskega moškega z zavezanimi očmi. Nisem smela izgovarjat ženinovega imena in besede poroka. Cel večer sem pila po flaški, ki je imel cucelj v obliki lulčka. Spraševale so me kviz o mojem dragem. Pa zbirala sem podpise mimoidočih, če sm primerna nevesta. Tako, da je bil kar zanimiv večer. Še 12 dni! :)
Nazaj na vrh
katarinaB View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Citiraj katarinaB Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 23 Julij 2014 ob 11:55
No vse urejeno. Narobe sva se zastopili. Še vedno bo ona fotografinja, le drugi fotograf se bo zamenjal. Asisten bo drugi. Fjuuhhh mi je odleglo  :)
Nazaj na vrh
katarinaB View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Citiraj katarinaB Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 23 Julij 2014 ob 09:17
tudi mene čaka to soboto dekliščina.. so že marsikaj namigovale kaj bo, vsi vse vedo samo meni noben nič ne pove..he he.. Bomo videli kaj bodo pripravile :)

Drugače pa ne vem kako ti lahko fotograf poturi enega drugega fotografa. Mi je poslala fotografinja, da naju bo slikala verjetno neka druga... To mi ni čisto nič jasno. Čakam na odgovor, da mi obrazloži zadevo. In to dobre dva tedna pred poroko, ko je itak dela čez glavo in drugih stvari. To pa res sovražim, da ko mislim da imam eno stvar urejeno, pa se moram spet poglabljat pa razgljabljat. 
Nazaj na vrh
Mustang View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 174
Post Options Post Options   Citiraj Mustang Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 22 Julij 2014 ob 17:06
Huh jaz sem pa puncam rekla v FB klepetu kateri dan bi imele dekliščino ane...in potem vse potihnilo sedaj pa samo slišim da en mesec nesmeva seksati da slučajno ne zanosim haha pa da bo petsro....nekaj so se dobile vmes meni pa rekle, da naj nič ne skrbim da dobim vabilo :)

Me je kr malo strah :)
Nazaj na vrh
Tiash. View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 135
Post Options Post Options   Citiraj Tiash. Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 18 Julij 2014 ob 12:26
Midva sva včeraj dobila nekaj fotk, sva že and temi tok navdušena, da komi čakam vse :) Pri nama je pa ravno obratno, pred poroko sva bila ful zasedena s samim organiziranjem in nisva imela časa za druženje z drugimi, zdej sva pa že dva tedna čist zasedena, domov greva spat, še jeva bolj redko doma. Ampak je fino :)

Za galerijo sem pa tudi jaz že poslala fotko, ampak nisem dobila gesla, tako da nevem kje je težava.
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 213>

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz

Ta stran je bila izdelana v 0.234 sekunde.