Spletno mesto uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušje in spremljanje statistike obiska. Z nadaljevanjem obiska spletnega mesta ali s klikom na gumb "Se strinjam" se strinjate z uporabo piškotkov. Se strinjam Več o tem ...
Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Koledar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Poroka 2014

Odgovori Odgovori Stran  123 222>
Avtor
anddy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Status prijave: Odjavljen
Sporočila: 221
Post Options Post Options   Citiraj anddy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Poroka 2014
    Poslano: Včeraj ob 12:47
Pa sem! Poročena!!!! Končno:) ne vem, kaj bom sedaj počela:)) zdaj pride šele zares forum na vrsto!!:)
Nazaj na vrh
LubaBuba View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 83
Post Options Post Options   Citiraj LubaBuba Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 12 November 2014 ob 21:26
Čestitam katka003. Je bilo prav luštno prebrat tvoj post.
Nazaj na vrh
Katalena View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 21
Post Options Post Options   Citiraj Katalena Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 12 November 2014 ob 21:12
Iskrene čestitke Katka003! Ste bili pa res pridni, da ste toliko sami napravili in to za toliko svatov! Čeprav je poroka že za mano, še vedno rada pridem sem gor, ker se mi zdi to eden redkih v redu forumov. Ja, pa priznati moram, da še vedno gledam obleke, kar tako, da dobim potrditev, da je bila moja res prava zame Embarrassed.
Nazaj na vrh
katka003 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 71
Post Options Post Options   Citiraj katka003 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 12 November 2014 ob 15:08
Hei! Ne vem, če kera sploh še spremlja tole, ampak tudi midva sva poročena! Bilo je odlično in najboljše. Veliko smo naredili sami, zapravili smo toliko kot sva predvidela, privoščila sva si pa za moje pojme veliko!
Če gremo po vrsti: obleko sem kupila v salonu Krinolina in jo potem dala krajšat, ožat ... k eni šivilji v Kranj Čevlje sem imela od Vivienne Westwood, vendar kupljene na razprodaji ;) Ostale dodtake sem kupovala mimogrede: imela sem tančico, kupljeno v enem salonu na Vrhniki (se ne spomnim imena), krajšo jaknico - umetno krzno, uhane in zapestnico sem dobila od mame, verižico sem dala narediti k eni znanki, ki se ukvarja z izdelavo unikatnega nakita (Avanti). Naličila me je kolegica (prej sva stestirali in šli v nabavo za primernimi ličili - zelo všeč mi je bilo, ker me je naličila točno tako kot sem želela-brez pudra, čisto minimalistično), k frizerki sem šla v Zadobrovo, ker jo ravno moja sestrična pozna. Nohte sem si nalakirala sama :) nisem želela, da bi bili preveč izstopajoči.
Ženin si je obleko kupil v Sensu, prav tako čevlje, kravatu v Maxi-ju. srajco pa v Emporiumu. Za obleke sva dala on okoli 600€, jaz pa 700€ (vključno s čevlji in vsemi dodatki).
Prstane sva naročila v zlatarni Rangus v Kranju. Jaz imam rdeče zlato, prstan ki se prilega zaročnemu, on pa ima dvobarvnega: rdeče in belo zlato. Cena: 320€
Za večino dekoracije je poskrbela moja mama in smo skoraj vse doma delali, nekaj je pomagala še ena kolegica .. cene ne vem, mislim pa da nismo dali več kot 100€ za to, ker smo res naredili vse doma.
Darila za svate sva dala domače vino, mogoče ni najbolj izvirna ideja, imamo pa toliko vina doma, da je bilo najbolj logično. Strošek so bile steklenice (okoli 50€) in pa nalepke (nekje 20€).
Vabila sva delala sama, kupila sva nekaj blaga in ga potem nalepila na printana vabila. Strošek je bil nekje 10€ za blago, ostalo pa znamke (ki sva jih naročila posebne, tiste, ko daš svojo sliko/motiv gor). tako da sva vse skupaj dala manj kot 1€ na vabilo.
Glede cvetja: imela sva ga dokaj malo, samo njegov naprsni šopek, moj šopek in pa 10 majhnih šopkov za pred oltar v cerkvi, ki smo jih potem prenesli na mize na ohceti. Vse je delala kolegica, ki je aranžerka, tako da smo plačali samo za material.
Civilno poroko sva imela na Ljubljanskem gradu - bila je kratka ampak ful lepa!Tam je bila zbrana samo najožja družina (starši in bratje in sestre) in priči.
Cerkvena poroka je bila na ŠKG v Šentvidu. Maša je bila čudovita, prosila sva veliko različnih ljudi, da so sodelovali in bilo je res lepo. Tam smo imeli potem tudi pogostitev za vse goste. Bilo je nekje 200 ljudi, pecivo smo vse pekli doma, prav tako smo naredili majhne sendvičke in razne slane rogličke, pijačo smo kupili v Merkatorju in se dogovorili, da kar bo ostalo neodprtega vrnemo. Odlična zadeva!
Ohcet je bila potem v okolici Medvod, sva najela eno dvorano za 150€ za cel večer. Za hrano je skrbel Catering Koren - res odlični, priporočam 100%! Pijačo smo imeli svojo, osebje cateringa pa jo je streglo, brez da bi zaračunali postrežnino. Torto sva dobila za darilo, narejena je bila v slaščičarni Kresnička in je bila božanska! Ne presladka, ne premastna. Najboljša! :) 4-nadstropja, 4 okusi.
Imela sva tudi otvoritveni ples, učil naju je Miran (iz MiranDance kluba) - v 2h urah sva se naučila celo koreografijo! res je super učitelj. Tudi glasbo je potem na ohceti vrtel on in se res izkazal za profesionalca!
Program na ohceti je povezoval moj prijatelj, amaterski igralec in je stvar super izpadla!
Fotograf je bil Peter Škrlep, snemaleca pa RecNuptialis.
Na koncu smo dali za poroko okoli 8000€. Starši so plačali vsak po 3000€, ostalo pa midva.
Na poročno potovanje sva šla v Vietnam :) backpacker varianta! in imela sva se super!
Če še koga kaj zanima, mu z veseljam povem, svetujem. Je pa poroka res en čudovit dogodek!

Nazaj na vrh
anddy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Citiraj anddy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 16 Oktober 2014 ob 11:43
Tudi jaz sem mislila, da bova veliko naredila sama, pa sva nazadnje vse kupila. Časovno se nama nekako ni izšlo. Sicer pa nisva pretiravala z okraski in vsem. Največ staviva na dobro hrano in glasbo. Dekoracija minimalna, tako da bova tukaj "prišparala":)
Nazaj na vrh
katka003 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 71
Post Options Post Options   Citiraj katka003 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 15 Oktober 2014 ob 16:16
Najin dan se tudi približuje! Še 10 dni! :) 
Nazaj na vrh
tady19 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 18
Post Options Post Options   Citiraj tady19 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 15 Oktober 2014 ob 13:41
Kar se pa vremena tiče, sva imela dež, pa nama to ni uničilo dneva, prav uživali smo, ko smo se fotografirali, na dežju, brez dežnikov, edino fotograf je potem zbolel
Nazaj na vrh
tady19 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Citiraj tady19 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 15 Oktober 2014 ob 13:39
Anddy, za darilo sva dobila 3200 EUR v denarju, pa potem še caa 800 EUR v darilnih bonih, je pa res, da nisva niti gledala na stroške, niti nisva nikomur rekla, da želiva denar, saj roko na srce sva nekje v povprečju z denarjem. Sem veliko stvari naredila sama, pa nisem šparala pri materialih, niti pri uhanih in špangah, ker sem hotela točno take kot sem jih potem naročila, pa tudi pri ostalih stvareh sva kupila točno to, kar nama je bilo všeč, ne glede na denar. Sva se le poročila prvič in zadnjič in nama je veliko pomenilo, da je vse tako kot želiva.
Nazaj na vrh
anddy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Citiraj anddy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 14 Oktober 2014 ob 14:16
Tudi midva sva kmalu na vrsti!!!Ugotavljava, da je vreme lepše kot poleti, tako da bomo videli, če bo zdržalo do sredine novembra:)
Nazaj na vrh
Chloe View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Post Options Post Options   Citiraj Chloe Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 09 Oktober 2014 ob 19:30
No pa sem postala tudi jaz gospa :)
Bilo je prečudovito in sem zadovoljna z vsem, razen z gostilno - žal. Se res niso držali dogovorjenih stvari, ampak nisem pustila, da mi to pokvari dan. Vsekakor, pa jih nikakor ne priporočam.
Drugače pa je dan res minil neverjetno hitro in bilo je prečudovito, še vreme je bilo krasno, tako da sem res vesela.
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 222>

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz

Ta stran je bila izdelana v 0.281 sekunde.