Spletno mesto uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušje in spremljanje statistike obiska. Z nadaljevanjem obiska spletnega mesta ali s klikom na gumb "Se strinjam" se strinjate z uporabo piškotkov. Se strinjam Več o tem ...
Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Koledar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Poroka 2014

Odgovori Odgovori Stran  123 180>
Avtor
ČešnjevaPita View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Status prijave: Odjavljen
Sporočila: 210
Post Options Post Options   Citiraj ČešnjevaPita Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Poroka 2014
    Poslano: Včeraj ob 22:57
meni se zdi grozno da ni nobene glasbe na poroki. Poisci kaksen zbor, vprasaj kaj ponuja zupnija, najemi kaksno skupino. Tisina bo res pogrebna...
Nazaj na vrh
Mustang View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 132
Post Options Post Options   Citiraj Mustang Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 21:55
Punce mene kar glava boli Cry
Danes sem se malo poglobila ter klicala Karin (petje na poroki) in mi je vse lepo razložila poslušala sem malo tudi preko youtuba...in mojmu povem, da bi bilo dobro jo imeti na civilni in cerkveni poroki ampak on pravi, da nič ne potrebujem oz. da bova itak imela za civilno violino...ja kaj pa cerkvena? Bo tišina kakor da bi bili na pogrebu pa še takrat pevci pojejo....

Confused
Nazaj na vrh
racka85 View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 112
Post Options Post Options   Citiraj racka85 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 21:34
No tako, jst sm pa danes naredila oznake miz, sem kar zadovoljna, nekaj vabil je še za oddat, ampak prejemniki itak vejo, kako in kaj, samo še "uradno" morajo bit povabljeni. Za rože na mizah mi ni treba skrbet, ker to vse gostišče poskrbi. Sicer imajo v dekoracijo všteto tudi svečke, vazice, pač vse osnovno, ampak ker ni v vijola barvi, bova za to poskrbela midva, tako da me v maju čaka še malo letanja po trgovinah, verjetno Promak ali Agrokor, da nabavim tisti tekač za po sredini miz in mašnje za na stole. Za čevlje moram še nekaj naumit, pa nimam idej. Najbrž jih bom šla kupit kam v kak naš salon, da bo za zihr, da bodo pasali k obleki in da mi bodo prav ter ne preveč trdi. Razen če ima kakšna kak predlog, kako zmehčati te, ki jih imam. Vsakega predloga bom vesela. 
~I'm very definitely a woman and I enjoy it.~
by Marilyn Monroe
Nazaj na vrh
midvaskupaj View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 200
Post Options Post Options   Citiraj midvaskupaj Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 19:24
evo, midva kupila podvezico
Nazaj na vrh
Baffy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 242
Post Options Post Options   Citiraj Baffy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 18:11
Ne vem zakaj bi delal probleme. Jaz se nisem nic menila z maticarko. Tista standardna zaobljuba ki jo imajo, sem ko sem za njo ponovila, sem zraven se to dodala. Sva imela par taksnih komicnih pripetljajev. Super je bilo, upam da bo se ta druga poroka zabavna.
Nazaj na vrh
Thames View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Sporočila: 67
Post Options Post Options   Citiraj Thames Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 17:06
Haha Baffy, dobra. Verjamem, da je to zadostovalo :)

Sem se enkrat vprasala pooblascenko, kako glede najinih "zaobljub" in je rekla, da sploh ni problema. Tako, da samo vprasajte svoje maticarje/pooblascence.
Nazaj na vrh
Baffy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 242
Post Options Post Options   Citiraj Baffy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 14:07
jaz sem mu na civilni obljubila, da ga ne bom s hruskami filala. hihi.

Nazaj na vrh
Thames View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Sporočila: 67
Post Options Post Options   Citiraj Thames Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 10:53
katka003, midva sva vprasala pooblascenko, ki bo vodila obred, ce lahko poveva tudi par svojih besed, svoji zaobljubi in je rekla, da ni problema. Bo pa tudi njihova zaobljuba, ki je po protokolu. Se pa se nismo dobili s pooblascenko, ker naju par dni pred poroko ne bo v slo in bomo takrat sli na hitro skozi. Ne vidim pa problema v tem, ce imata se sama kaj za povedat, zakaj bi njih to motilo.
Nazaj na vrh
Tiash. View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 87
Post Options Post Options   Citiraj Tiash. Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 10:50
Ja, to s svojimi zaobljubami tut mene zanima :)
Nazaj na vrh
katka003 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 32
Post Options Post Options   Citiraj katka003 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 09:55
Originally posted by Thames

No pa se spet mal javljam :)
Samo se en mesec do poroke. Uf, se mi ze kar trga od skrbi in zivcnosti :)

Na civilni poroki, me bo do zenina odpeljal moj ati (ce se do takrat na pobijeva na daljavo), pred nama pa necak s prstani (kupila sva platino in jih vgravirala na notranji in zunanji strani) in otroci, ki bodo posipali cvetje. Bova pa na obredu vsak nekaj povedala en drugemu (kot nekaksni zaobljubi).

Hej, Thames,
kako sta se zmenila, da bosta na civilnem obredu imela svoje zaobljube? Midva bi tudi rada nekaj takega, samo nisva vedela, če je to sploh mogoče. S kom se je treba to dogovorit?
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 180>

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz

Ta stran je bila izdelana v 0.125 sekunde.