Spletno mesto uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušje in spremljanje statistike obiska. Z nadaljevanjem obiska spletnega mesta ali s klikom na gumb "Se strinjam" se strinjate z uporabo piškotkov. Se strinjam Več o tem ...
Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Koledar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Poroka 2014

Odgovori Odgovori Stran  123 173>
Avtor
midvaskupaj View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Status prijave: Odjavljen
Sporočila: 194
Post Options Post Options   Citiraj midvaskupaj Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Poroka 2014
    Poslano: Včeraj ob 22:05
racka85 - bom sporočila takoj ko bom le lahko! upam, da dobim no :-) fajn bi bilo, to definitivno:-)
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Sporočila: 304
Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 21:52
No, saj za N. lahko da ne, se res ne spomnim zdajle, ker sem bila že oktobra tam. Ampak vem, da smo v dveh salonih plačali, v dveh pa ne.
Nazaj na vrh
Mustang View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 120
Post Options Post Options   Citiraj Mustang Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 21:51
Nisem vedela, da v Poročnem kotičku zaračunavajo in v Novias...
Meni so samo v ModArtu...

Sej če ti pa ne paše greš pa drugam...
Nazaj na vrh
racka85 View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 107
Post Options Post Options   Citiraj racka85 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 21:44
midvaskupaj, sporoči potem, pa če ne boš dobila, grem jutri v našega Tedija in ti jo vzamem. 
~I'm very definitely a woman and I enjoy it.~
by Marilyn Monroe
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Sporočila: 304
Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 21:41
Saj v Poročnem kotičku tudi zaračunavajo, pa še nekje smo plačali, se mi zdi, da v Novias, ampak nisem ziher. 
Prav ali narobe je pač druga zgodba, je pač sistem "take it or leave it". 
Nazaj na vrh
Katalona View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Sporočila: 185
Post Options Post Options   Citiraj Katalona Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 18:27
Jaz sem bila v 4 salonih, v vsakem mi je pri pomerjanju pomagala šivilja, pomerila sem približno enako število oblek in povsod sem bila več kot 1 uro pa me niso nikjer priganjali. Kaj je prav in kaj narobe je zelo subjektivno vprašanje, se mi pa ne zdi prav, da ti v katerikoli trgovini zaračunajo, da lahko nekaj pomeriš. Meni se zdi absurdno, da moraš plačati za to, da lahko nekaj kupiš.
Nazaj na vrh
Mustang View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 120
Post Options Post Options   Citiraj Mustang Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 17:42
Res je ModArt ima za pomerjanje oblek 10eur. Piše tudi na njihovi strani ampak ker se ti resnično posvetijo in ne težijo oz. priganjajo, da moram iti čeprav sem bila tam naročena ob 17uri zapirajo ob 18uri jaz sem bila pa do 19ure tam. Pri najemu obleke odštejejo. Ampak če ti je potem kakšna všeč in prideš šeenkrat pomerjati ti pa NE zaračunajo zopet pomerjanja.
Se mi zdi pač čisto sprejemljivo, da pač zaračunavajo saj so profesiolanci. Zelo ok se mi zdi ker ta gospa ki ti kaže obleke je tudi hkrati šivilja in mi je to res zelo priročno.

Upam, da bom tudi na koncu z vsem skupaj zadovoljna...

Nazaj na vrh
midvaskupaj View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 194
Post Options Post Options   Citiraj midvaskupaj Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 16:45
racka85 - grem jutri pogledat, če imajo. če nimajo, te bi pa res prosila, če mi greš v tvojem kraju po eno...
Nazaj na vrh
NK View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 52
Post Options Post Options   Citiraj NK Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 16:38
Ja, v Modartu računajo za pomerjanje 10 EUR, če pa pri njih vzameš obleko, pa se ti to potem odšteje od najema oziroma nakupa. Nimam pa mnenja, ali je to prav ali narobe:) Jaz sem imela v salonih kar malo slabo vest, ker sem toliko oblek poskusila in mi nobena ni bila OK....v Modartu pa sem jih za teh 10 EUR brez slabe vesti kar namučila:)

Nazaj na vrh
Lakotnik View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 77
Post Options Post Options   Citiraj Lakotnik Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 15:38
Možno, da bi se dalo to rešit s tem, da kakšen kos svinca prilepiš pod rožo. Podobno kot uporabljajo ribiči.
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 173>

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz

Ta stran je bila izdelana v 0.125 sekunde.