Spletno mesto uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušje in spremljanje statistike obiska. Z nadaljevanjem obiska spletnega mesta ali s klikom na gumb "Se strinjam" se strinjate z uporabo piškotkov. Se strinjam Več o tem ...
Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Koledar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Poroka 2014

Odgovori Odgovori Stran  123 223>
Avtor
tiinjaz View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Status prijave: Odjavljen
Sporočila: 50
Post Options Post Options   Citiraj tiinjaz Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Poroka 2014
    Poslano: 08 December 2014 ob 10:32
predlagam, da pobrskaš po forumu, ker je na temo galerije repanšek že odprta svoja tema.
Nazaj na vrh
bibaT View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 2
Post Options Post Options   Citiraj bibaT Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 08 December 2014 ob 10:06
Ja datum sem že preverila, zaenkrat ni težav in je prosto! :) Cene so sicer kar visoke, in me skrbi če je res vredno... Predvsem me skrbijo tiste ploščice v zastekljenem prostoru - izgledajo kar grdo na slikah, ne vem pa kako je v realnosti (zivim v tujini). Pa seveda hrana - oba z zaročencem sva "foodija" :D
Nazaj na vrh
tiinjaz View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 50
Post Options Post Options   Citiraj tiinjaz Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 December 2014 ob 18:50
BibaT, če imaš datum na soboto, boš mogla imet veliko srečo, da dobiš še kakšen termin za drugo leto. Držim pesti!
Nazaj na vrh
bibaT View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 2
Post Options Post Options   Citiraj bibaT Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 December 2014 ob 15:45
živjo,

jaz sem pa nova članica, sveže zaročena :) Iščem in iščem, pa nikjer ne najdem nič kaj aktualnih objav na temo poroke v galeriji Repanšek. Je mogoče kdo že bil tam oziroma pozna koga, itd.? Mene sam obred ne zanima ker se ne bom poročila tam, se pa zelo zanimam za slavje/večerjo. Cene sem že dobila, me pa zanima samo vzdušje, oprema itd. Kakršnekoli infrmacije iz prve/druge roke dobrodošle!
Hvala!
Nazaj na vrh
anddy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 225
Post Options Post Options   Citiraj anddy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 02 December 2014 ob 10:49
Vsi so mi govorili, kako hitro mine tale dan! In res- prehitro!!
Nazaj na vrh
anddy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Citiraj anddy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 02 December 2014 ob 10:48
Tudi jaz rada spremljam obleke še naprej:))) Hvala fischlein!!
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Sporočila: 379
Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 29 November 2014 ob 21:54
Originally posted by Katalena

Iskrene čestitke Katka003! Ste bili pa res pridni, da ste toliko sami napravili in to za toliko svatov! Čeprav je poroka že za mano, še vedno rada pridem sem gor, ker se mi zdi to eden redkih v redu forumov. Ja, pa priznati moram, da še vedno gledam obleke, kar tako, da dobim potrditev, da je bila moja res prava zame Embarrassed.

Jaz tudi spremljam obleke na FB od Mod arta in Poročnega kotička in mi nobena ni všeč LOL Tako da je super. Od najine poroke je pa že pol leta ... Smile

anddy, čestitke!
Nazaj na vrh
anddy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Post Options Post Options   Citiraj anddy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 24 November 2014 ob 12:47
Pa sem! Poročena!!!! Končno:) ne vem, kaj bom sedaj počela:)) zdaj pride šele zares forum na vrsto!!:)
Nazaj na vrh
LubaBuba View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 93
Post Options Post Options   Citiraj LubaBuba Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 12 November 2014 ob 21:26
Čestitam katka003. Je bilo prav luštno prebrat tvoj post.
Nazaj na vrh
Katalena View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 23
Post Options Post Options   Citiraj Katalena Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 12 November 2014 ob 21:12
Iskrene čestitke Katka003! Ste bili pa res pridni, da ste toliko sami napravili in to za toliko svatov! Čeprav je poroka že za mano, še vedno rada pridem sem gor, ker se mi zdi to eden redkih v redu forumov. Ja, pa priznati moram, da še vedno gledam obleke, kar tako, da dobim potrditev, da je bila moja res prava zame Embarrassed.
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 223>

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz

Ta stran je bila izdelana v 0.189 sekunde.