Spletno mesto uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušje in spremljanje statistike obiska. Z nadaljevanjem obiska spletnega mesta ali s klikom na gumb "Se strinjam" se strinjate z uporabo piškotkov. Se strinjam Več o tem ...
Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Koledar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Poroka 2014

Odgovori Odgovori Stran  123 219>
Avtor
katarinaB View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Status prijave: Odjavljen
Sporočila: 113
Post Options Post Options   Citiraj katarinaB Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Poroka 2014
    Poslano: Danes ob 10:43
jaz sem imela čevlje iz daihmana :)
Nazaj na vrh
Katalona View Drop Down
Raziskovalec
Raziskovalec

Status prijave: Na zvezi
Sporočila: 222
Post Options Post Options   Citiraj Katalona Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Danes ob 10:00
Jaz sem za čevlje pregledala skoraj vse trgovine v okolici Ljubljane in v Celovcu, na koncu sem jih vzela v Mod Artu in jih takoj dala prebarvat.

Midva prvotno nisva imela namena dajati peciva poleg najinega nadomestka konfetkov, ampak sta mami toooliko peciva in piškotov napekli, da nama ni ostalo drugega kot to, da jih razdeliva med svate, če jih nisva želela jesti še naslednjih 5 let :)
Nazaj na vrh
Mustang View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 180
Post Options Post Options   Citiraj Mustang Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 21:44
Vas je veliko, ki ste dajale pecivo za domov kljub temu da ste imele konfete?
Nazaj na vrh
Chloe View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 13
Post Options Post Options   Citiraj Chloe Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 21:43
Jaz sem vzela čevlje kar v poročnem kotičku oz. je bila takrat celo neka akcija, da če si najel njihovo obleko, si si lahko izbral čevlje in so ti jih dali zraven zastonj.

Jaz bom imela tančico in spete lase, najverjetneje spete malo nižje (ne na vrhu glave) in potem tančico zapičeno not. Frizer ti bo sigurno znal kaj svetovati.
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Sporočila: 365
Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 11:10
Jaz sem kupila čevlje v Stiefelkönigu v Avstriji, ker ga pri nas več ni. Ampak nisem imela belih, klasične salonarje v pudrno roza barvi. 
Nazaj na vrh
katka003 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 55
Post Options Post Options   Citiraj katka003 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: Včeraj ob 09:04
A tam imajo tudi čevlje?
Ne, mislila sem trgovino Petka. sem šla potem včeraj kar tja. Pa itak nimajo nič v moji številki :( Kje ste ve kupovale čevlje? Jaz nikjer nič pametnega ne dobim :(
Ali je/bo imela katera tančico v laseh? Kakšna frizura paše zraven?
Nazaj na vrh
Tiash. View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 139
Post Options Post Options   Citiraj Tiash. Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 27 Avgust 2014 ob 15:51

Verjetno misliš ByAmerican?

Nazaj na vrh
katka003 View Drop Down
Zacetnik
Zacetnik

Sporočila: 55
Post Options Post Options   Citiraj katka003 Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 27 Avgust 2014 ob 15:13
Hej punce, ali katera ve ime trgovine v hali A, v spodnjem nadstropju, kjer prodajajo poročne čevlje? hotela sem klicat tja, pa niti imena ne vem :(
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Sporočila: 365
Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 20 Avgust 2014 ob 22:17
Kot je napisala biba, smo mi obleko kupili, zato dodatni stroški s čiščenjem in popravili. Pri izposoji pa je to že vračunano v ceno. 
Nazaj na vrh
katarinaB View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 113
Post Options Post Options   Citiraj katarinaB Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 14 Avgust 2014 ob 22:47
jaz sm si obleko izposodila v Modartu. Vrnila sem jo umazano, ter strgano ( odparano) po šivu, pa mi niso nič dodatno zaračunali.
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  123 219>

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz

Ta stran je bila izdelana v 0.188 sekunde.